کارت هواداری پرسپولیس

کارت هواداری پرسپولیس

بسیاری از تیم‌های فوتبال مطرح در دنیا، سال‌هاست که از خدمات کارت هواداری استفاده می‌کنند. این تیم‌ها با ارائه‌ی کارت هواداری به طرفداران پروپاقرص خود، خدمات ویژه‌ای را برای آن‌ها در نظر می‌گیرند. با وجود اینکه ورزش فوتبال در کشور ما، ورزشی بسیار محبوب و پرطرفدار است؛ با این حال تا به حال هیچ تیمی برای طرفدارانش از کارت هواداری استفاده نکرده بود. تا اینکه با موفقیت‌های پی در پی تیم پرسپولیس در بازی‌های آسیایی، بانک گردشگری بر آن شد تا در مسیری قدم بگذارد که تا به حال در ایران انجام نشده بود.

بانگ گردشگری تنها حامی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

بانک گردشگری به عنوان تنها حامی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، محصول جدید به نام کارت هواداری پرسپولیس را با نشان هویت این باشگاه برای هواداران پروپاقرص باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران طراحی و ارائه کرد. حالا شما با استفاده از این کارت، نه تنها حمایت خود از تیم محبوبتان را نشان می‌دهید، بلکه از مزایای بی‌شمار آن نیز بهره‌مند خواهید شد.

کارت اعتباری
کارت اعتباری

ویژگی‌های کارت هواداری پرسپولیس

کارت هواداری پرسپولیس نه تنها مانند یک کارت شتاب بانکی عمل می‌کند، بلکه خدمات دیگری نیز در خود جای داده است. بنابراین با یک تیر نه تنها دو نشان، که ده‌ها نشان خواهید زد!

icon box 1
۱
خدمات شتابی کارت هواداری پرسپولیس

خرید کالا از طریق دستگاه‌های کارتخوان، دریافت وجه از خودپرداز، عملیات رمز کارت، انتقال وجه، پرداخت قبوض، خرید شارژ تلفن همراه، خرید اینترنتی و ...

icon box 1
۲
خدمات غیرمالی کارت هواداری پرسپولیس

گردشگری، اقامت، خدمات سرویس خودرو در محل، لیزینگ، بیمه، باشگاه تخفیف سپنتا، اپلیکیشن باشگاه پرسپولیس، اپلیکیشن گردش پی، خدمات کارگزاری، خدمات بانکی، دستگاه‌های کارتخوان هواداری و خدمات انگیزشی.

کارت اعتباری

این رده بندی بر روی کارت هواداری پرسپولیس شما نیز نوشته شده و بر اساس آن میزان بهره‌مندی شما از خدمات کارت هواداری پرسپولیس مشخص می‌شود. شما به راحتی می‌توانید با تکمیل برخی شاخص‌ها، امتیاز خود را به مرور افزایش داده و رده همراه را به حامی و حامی را نیز به دوآتیشه تبدیل کنید.

مبنای ارتقای رده هواداری به سطوح بالاتر، احراز شرط حداقل مانده 3 ماه
کارت اعتباری

کسب امتیاز بر اساس شاخص های جدول زیر
کارت اعتباری

شرح خدمات به هواداران
کارت اعتباری

مراکز تامین کننده کارت هواداری پرسپولیس

- خدمات بیمه ای : بیمه آرمان
- خدمات گردشگری : سامانه اپـرو

برای دریافت لیست کامل خدمات و نحوه امتیازدهی کارت هواداری پرسپولیس، این بروشور را دانلود کنید: